Mobilne pogotowie komputerowe- Gdańsk Żabianka

Wpisy

 • piątek, 25 kwietnia 2014
  • Szukasz atrakcyjnego cenowo, doświadczonego serwisu komputerowego funkcjonującego w niedaleko Ciebie? Sprawdź nas!

   Pogotowie komputerowe Żabianka- możemy dać Państwu gwarancję, że jeżeli macie jakiś problem z właściwą pracą komputera, nawiązanie współpracy z nami rozwiąże go w stu procentach! U nas zreperują Państwo swoje komputery przenośnie czy pecety- tanio, szybko i bez zbędnych nerwów.

   Reprezentowany przez nas serwis komputerowy Żabianka to:

   - szybkość działania
   - najwyższa skuteczność
   - naprawy w domu u klienta
   - całodobowa infolinia
   - olbrzymi zakres działań związany z eliminowaniem najróżniejszych usterek.

   W branży działamy już od kilku lat. W tym czasie udało nam się zdobyć duże doświadczenie, które przełożyło się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Jesteśmy legalnie działającym serwisem, współpracujemy wyłącznie z najwyższej jakości specjalistami. Możemy pochwalić się tym, że coraz większą część zleceń dostajemy z poleceń.
   Serdecznie zachęcamy do współpracy zarówno firmy (w ramach umów serwisowych), jak i klientów indywidualnych (jednorazowe zlecenia). Nasza oferta jest tym ciekawsza, że nie musicie Państwo nawet wstawać z fotela, aby rozpocząć z nami współpracę. Trzeba jedynie zatelefonować albo napisać e- mail, pracownik naszej firmy przyjedzie i naprawi usterkę u Państwa w domu, ewentualnie zabierze niedziałjące urządzenie na serwis, po czym (w ustalonym z klientem czasie) zwróci naprawione urządzenie.
   W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług, między innymi: Wgrywanie Windowsa (format), instalacje i konfiguracje programów użytkowych, kodeków, sterowników, podłączanie i instalowanie urządzeń zewnętrznych, czyszczenie komputerów (zarówno mechaniczne jak i od strony programowej), zakładanie Internetu (Neostrada, Netia), rozwiązywanie problemów z filmami, usuwanie wirusów i ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem, usprawnianie pracy komputera, przywracanie usuniętych plików i wiele więcej.

    Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Gdańska Żabianki: Zeta Serwis- mobilne pogotowie komputerowe.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   zetaserwis
   Czas publikacji:
   piątek, 25 kwietnia 2014 14:28